Myšlienka a filozofia milagro.sk:

V dnešnej uponáhľanej dobe sa snažíme nájsť rovnováhu medzi telom a duchom, uvoľnenie a pocit pohodlia. Spôsobov ako harmonizovať svoje zdravie, upraviť telesnú hmotnosť, zvládať stres a odbúrať negatívnu energiu je hneď niekoľko. Cestou môže byť fyzická aktivita, či už to budú len prechádzky v prírode, beh, plávanie, tanec alebo jazda na bycikli a pod. Nedielnou súčasťou správnej životosprávy, ktorá je tou najlepšou technikou a dokonca bez ostychu tvrdíme, že jedinou, je však zdravá výživa.

Už niekoľko rokov sa zaoberáme hľadaním skutočne zdravých potravín a elementov, ktoré naše telo nevyhnutne potrebuje. Je však všetko čo nájdeme na predajných pultoch pod označením BIO naozaj zdravé? Nejedná sa len o nálepku, ktorá predáva? Tieto otázky by si mal položiť každý, kto to myslí so zmenou svojho jedálnička naozaj vážne. Ľudia si veľakrát automaticky priraďujú nálepku BIO ku zdravému stravovaniu. To však nemusí platiť, pretože aj biopotraviny ako vajcia, mäso, mlieko, maslo atď. obsahujú nasýtené tuky, ktoré môžu viesť k obezite a iným zdravotným problémom.

Fenoménom tejto doby je aj fakt, že doslova dopujeme svoj organizmus potravinami, v ktorých sa už nenachádzajú takmer žiadne živiny. Výsledkom je, že hladujeme aj pri plných tanieroch a sme obézni a podvýživení zároveň. Podľa posledných štúdií  Svetovej zadravotníckej organizácie (WHO) viac ako 60 % Slovákov trpí nadváhou a viac ako 25 % z nich má obezitu. Znie to alarmujúco? Tak s tým poďme niečo urobiť!

Naše hľadanie pokračovalo ďalej a verili sme, že existuje superpotravina, ktorá nášmu telu dodá všetko, čo potrebuje a zároveň bude fakticky zdravá.

Prečo myslíte, že ste doteraz počuli o Moringe tak málo alebo dokonca vôbec? Ak je táto rastlina taká úžasná, prečo je pre nás skoro neznáma? Tieto a ďalšie otázky sú zodpovedané v knihe o zázračnom jedlom strome. Pre viac info klikni TU.

A tak sme ju našli:-) Nehovoríme tu o niečom, čo sme objavili ako prví, ale v našich geografických podmienkach je to menej známa ,,veličina,,.

 

Tou superpotravinou je MORINGA OLEIFERA. Vskutku pozoruhodný jedlý strom, ktorý ma priam zázračné vlastnosti. Avšak podobne ako pri ostatných bioproduktoch platí, že nie je Moringa ako Moringa. Tento strom pochádza z oblasti Himálají v severozápadnej Indii. Pestuje sa však po celom svete a obľubuje teplo. A tak sme hľadali tú najlepšiu a prvotriednu MORINGU OLEIFERU, ktorá bude spĺňat najprísnejšie normy Európskej únie.

Strava zdravého človeka by sa mala skladať aspoň z 50 % surovej zeleniny a ovocia. Z týchto 50 % by mala listová zelenina tvoriť polovicu, pretože obsahuje zázračné zelené farbivo chlorofyl, ktorý je čistiacim prostriedkom pre naše telo a viaže na seba a následne vyplavuje z organizmu toxické látky. MORINGA OLEIFERA z Tenerife má najvyšší obsah chlorofylu zo všetkých rastlín! Je to navyše vegánska a bezlepková potravina.

Veľmi jednoducho a pohodlne môžete obohatiť svoj jedálniček o balík čistých a komplexných živín, ktoré dodajú Vášmu telu všetko, čo potrebuje.

Hľadanie nás teda priviedlo k MORINGE OLEIFERA z Tenerife a my Vám ju veľmi radi predstavujeme:-)

 

Rastlinu MORINGA OLEIFERA pestujeme na juhu Kanárskeho ostrova Tenerife.

Je to jediná a unikátna tzv. červená Moringa s najvyššími výživnými hodnotami a antioxidantmi.

Výnimočná klíma – horúci piesočný vietor zo Sahary, minerálny prach, ktorý sa usádza v lístí na našich plantážach, úrodná sopečná pôda, bezprostredné spracovanie čerstvo zozbieraných listov a rezolútne zrieknutie sa hnojív a pesticídov, činí naše produkty s Moringou energeticky najbohatšími potravinami na Zemi.

Naše produkty sú plné bio-využiteľných vitamínov, minerálov, stopových prvkov, aminokyselín a antioxidantov.