Radi by sme Vám predstavili rastlinu, resp. jedlý strom Moringa oleifera z Tenerife a niekoľko zaujímavých informácií o nej, ktoré môžete nájsť nižšie.

Moringa oleifera ( olejodarná ) je pôvodom z oblasti Himalájí  v severozápadnej Indii. Rastie bez veľkých nárokov aj v tých oblastiach, kde prevláda sucho. Ostrov Tenerife so svojou magickou klímou sa stal pre našu Moringu jedinečnou destináciou a došlo k vytvoreniu puta, z ktorého vzišla tá najkvalitnejšia Moringa so špičkovými vlastnosťami a účinkami.

Naše vlastné moringové stromy na plantážach s pôdou bez obsahu ťažkých kovov. Kvalitu našej Moringy podčiarkuje nemecká profesionalita a precíznosť, ktoré sú zárukou tej najlepšej a najčistejšej Moringy oleifera z Tenerife v špičkovej kvalite. Prinášame Vám to najlepšie z matky prírody v absolútnej BIO kvalite.

Rastlinu MORINGA OLEIFERA pestujeme na juhu Kanárskeho ostrova Tenerife.

Je to jediná a unikátna tzv. červená Moringa s najvyššími výživnými hodnotami a antioxidantmi.

Výnimočná klíma – horúci piesočný vietor zo Sahary, minerálny prach, ktorý sa usádza v lístí na našich plantážach, úrodná sopečná pôda, bezprostredné spracovanie čerstvo zozbieraných listov a rezolútne zrieknutie sa hnojív a pesticídov, činí naše produkty s Moringou energeticky najbohatšími potravinami na Zemi.

Naše produkty sú plné bio využiteľných vitamínov, minerálov, stopových prvkov, aminokyselín a antioxidantov.

Prečo myslíte, že ste doteraz počuli o Moringe tak málo alebo dokonca vôbec? Ak je táto rastlina taká úžasná, prečo je pre nás skoro neznáma? Tieto a ďalšie otázky sú zodpovedané v knihe o zázračnom jedlom strome. Pre viac info klikni TU.

 

Hlavnými dôvodmi, pre ktoré množstvo svetových štúdií odporúča užívanie Moringy a jej zaradenie do jedálnička sú tieto:

MORINGA pôsobí ako prevencia pri viac ako 300 ochoreniach!

 

Vďaka komplexnému obsahu živín a zdraviu prospešných látok, ktoré náš organizmus pre svoje správne fungovanie nevyhnutne potrebuje, je Moringa využívaná a účinná napr. pri:

liečbe a prevencii cukrovky (znižuje hladinu cukru v krvi),

neplodnosti,

reumatizme,

astme,

podpore laktácie,

ako výživa pre matku a dieťa,

detoxikácii organizmu,

chudnutí, úprave metabolizmu,

pri alergiách,

problémoch s prostatou, močovým mechúrom, obličkami,

problémoch s tráviacim traktom, zlepšuje trávenie,

chronickej únave,

migréne,

zlepšuje duševné zdravie, zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť,

zvyšuje odolnosť organizmu a mnoho ďalších pozitívnych účinkov....

 

Strava zdravého človeka by sa mala skladať aspoň z 50 % surovej zeleniny a ovocia. Z týchto 50 % by mala listová zelenina tvoriť polovicu, pretože obsahuje zázračné zelené farbivo chlorofyl, ktorý je čistiacim prostriedkom pre naše telo a viaže na seba a následne vyplavuje z organizmu toxické látky. 

MORINGA OLEIFERA z Tenerife má najvyšší obsah chlorofylu zo všetkých rastlín! Je to navyše vegánska a bezlepková potravina.

Veľmi jednoducho a pohodlne môžete obohatiť svoj jedálniček o balík čistých a komplexných živín, ktoré dodajú Vášmu telu všetko, čo potrebuje.

•  Hladujeme aj pri plných tanieroch. Napriek tomu, že máme bohatý prísun ,,prázdnych,, kalórií, neprijímame dostatočné množstvo výživných látok. Pohybu venujeme oveľa menej času aj napriek tomu, že dnes musíme zvládať omnoho väčší stres a naše telo sa musí vyrovnávať s toxínmi v životnom prostredí.

•  V posledných 50-tich rokoch v našich potravinách dramaticky klesol obsah vitamínov a minerálov.

  • Moringa poskytuje vyvážené hodnoty všetkých hlavných minerálov ako draslík, vápnik, horčík a železo. Je jedným z najbohatších potravinových zdrojov vitamínu E.
  • Má nameraný najvyšší obsah chlorofylu.
  • Moringa ako najlepší zdroj Zeatinu, ktorý je kľúčový pre správnu distribúciu vitamínov, olejov, aminokyselín, antioxidantov a minerálov presne tam, kde to naše telo potrebuje. Pomáha dopraviť do buniek viac živín. Zeatin – prameň mladosti.

• Sama Moringa je prakticky odolná voči ochoreniam akéhokoľvek druhu a škodcom a túto zázračnú schopnosť dokáže preniesť na tých, ktorí ju konzumujú.

• Zásobuje naše telo potrebnými živinami, ktoré organizmus pre svoje správne fungovanie nevyhnutne potrebuje a zbavuje ho škodlivých látok.

MORINGA = SUPERPOTRAVINA

Teší ma, ja som Moringa:-) I. kapitola

/album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka1-jpg/ /album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka2-jpg/ /album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka3-jpg/ /album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka4-jpg/ /album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka5-jpg/ /album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka6-jpg/ /album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka7-jpg/ /album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka8-jpg/ /album/fotogaleria-tesi-ma-ja-som-moringa/snimka9-jpg/

Teší ma, ja som Moringa:-) II. kapitola

Táto fotogaléria je prázdna.

MTT - anti aging spomaľuje proces starnutia

/album/mtt-anti-aging/clanky-0007-jpg/ /album/mtt-anti-aging/clanky-0005-jpg/ /album/mtt-anti-aging/mtt-720x600-jpg1/

Moringa v tehotenstve

Táto fotogaléria je prázdna.

MORINGA OLEIFERA Z TENERIFE všeobecne

/album/moringa-oleifera-z-tenerife/clanky-0002-jpg/ /album/moringa-oleifera-z-tenerife/clanky-0003-jpg/ /album/moringa-oleifera-z-tenerife/clanky-0004-jpg/ /album/moringa-oleifera-z-tenerife/clanky-0006-jpg/